Lifa Air uuringuseadmed

Lifa Air Duct Cleaner Puhastusrobot
On tõhusaim lahendus suurte büroo-, kaubandus- ja tööstushoonete ventilatsioonisüsteemide puhastamiseks. Puhastusrobot võimaldab ventilatsioonikanaleid desinfitseerida ja neisse pindamisaineid pihustada, mida varem raskesti ligipääsetavuse tõttu peeti võimatuks.
Duct Cleaner puhastusrobot mahub tegutsema 200 kuni 700mm läbimõõduga ventilatsioonikanalites. Puhastusroboti kaal on 8kg.
Kasutatakse lisaseadmena Duct Control Mini uuringukomplektis. Puhastusroboti juhtimine ja videoedastus toimub ühtsest juhtseadmest.
Puhastusharja rakendab tööle suruõhk, pneumaatilise mootori abil, mille käitamiseks on vajalik eraldi kompressor. Kompressorist väljuv vähim  õhuvool on  200 l/min ja rõhk 6 bar. Optimaalne õhuvool 340 l/min ja rõhk 7 bar, mis võimaldab Y - nurkreduktorit kasutades tööle rakendada 2 harja korraga (kandilised kanalid).
Arvestades seadme multifunktsionaalsust on Lifa Duct Cleaner hetkel soodsaim puhastusrobot turul.
Seade on komplekteeritud  kvaliteetsetest ja vastupidavatest komponentidest, mida kasutatakse ka teiste Lifa puhastusseadmete komplekteerimisel.
Ventilatsioonikanalite uuringuteks on Lifa Duct Cleaner puhastusrobotile võimalus kinnitada videokaamera, mille töölerakendamiseks kasutatakse spetsiaalselt videouuringuteks väljatöötatud juhtimis-ja videosalvestuspulti.
Seadme pneumaatilise mootori käivitab ühefaasiline, eraldi kompressor. Vajaduseks harjamisfunktsioonile ja suruõhuga töötlemisele pihustada puhastuskemikaale või pindamisaineid, ühendatakse seadmega eraldi suruõhuvoolik.
Lisavarustusena suur valik puhastusharju erineva mustusetüübi eemaldamiseks: nt. staatiline tolm, paakunud ja põlenud rasv jne.

Küsi lisa info@baitel.ee