Lifa Air LAH302 õhupuhasti + õhuniisutaja

LIFA AIR NUTIKAS ÕHKU PUHASTAV NIISUTAJA LAH302

Tutvustame Lifa Air nutikat õhupuhastus süsteemi. See on kõikehõlmav kolmekordne puhastussüsteem, mis on loodud optimaalse siseõhu kvaliteedi tagamiseks ja on 100% osoonivaba. Lifa Air LAH302 õhupuhasti + õhuniisutaja on kombineeritud puhastusseade, mille eesmärk on hoida meid tervetena keerulistes kliimaatilistes oludes ja saastatuse tingimustes ning kaitstes ka ülitundliku ja nõrga immuunsüsteemiga inimesi. Need, kellel on allergia ja muu hingamistundlikkus, oskavad seda hinnata, sest see aitab säilitada optimaalset värske ja puhta õhu taset siseruumides, juhtides samal ajal niiskust näiteks õietolmuhooajal ja kuumadel suveöödel.

Ülimalt vaikne “tööhobune”

LAH302 töötab automaatselt, säilitades samal ajal väga madala 27,5 dB mürataseme. Seadme niisutusvõimekus on 600 ml/h, hoides ruumi õhuniiskuse taseme ideaalses 40-60% piires. LAH302 kombineeritud seade eemaldab tõhusa H13 HEPA filtri abil õhust 99,99% mikroobidest, tolmust, lemmikloomade kõõmast ja enamikust muudest alle 0,3 mikroni suurustest allergeenidest.

Kuuma õhu niisutamine tähendab tõhusat aurustumist

Seade kuumutab ainult õhku, mitte vett, sest vee aurustumine toimub ainult pinnalt. Kuuma õhu niisutamine suurendab aurustumise efektiivsust, kuna kõrvaldab täielikult katlakivi, mis on põhjustatud külmema temperatuuriga veest.

Intelligentne süsteem nutikate hoiatustega

Kui valate vett OLED ekraani pealt puhastusseadmesse, muutub ekraan veetaseme indikaatoriks. Kui olete saavutanud optimaalse taseme, annab masin teile peatumise kohta märku, kui see jõuab 100% -ni.
LAH302 kasutab ülalt paigaldatud kõrglahutusega OLED-ekraani, mis kuvab siseõhu kvaliteedi näidud, sealhulgas sisetemperatuuri, veetaseme ja tööoleku. Samal ajal on see varustatud ümbritseva valguse anduriga, mis reguleerib ekraani taustvalgustuse heledust automaatselt, et vältida valgusreostust.

Tehnilised andmed –
Soovitatav eluruumi suurus:    28 – 39 m2
PM2.5 puhastamise efektiivsus:   > 99,99% (30 minutit)
Osakeste CADR:  180 m3/h
Bakterite eemaldamise tõhusus:   99,99%
HCHO (formaldehüüd) puhastamise efektiivsus:   98,75%
HCHO CADR:   130 m3/h
PM2.5 andur:   Laser
CO2 andur:       Kahekordne thermopile*
HCHO andur:   Elektrokeemiline
Temp/õhuniiskuse andur:  Pooljuht / termiline takistus
Müratase:   32–66 dPa
Ekraani aku maht: 2600 mAh
Filtri mudel LA36
Energiatarve – 450W /50W säästureźiimis
Veepaagi suurus – 6L
Mõõtmed – Ø 250mm, kõrgus 640mm
Kaal 11,5kg
*Termopile on elektrooniline seade, mis muudab soojusenergia elektrienergiaks.

Vaata ka seeria LA300 ja LA500 õhupuhastite valikut.