Lifa Air õhupuhastajad

Õhupuhasti koju või tööle

Nutika tehnoloogiaga, stiilselt ja tõhusalt puhas õhk siseruumidesse!
Kui soovite puhtamat ja värskemat siseõhku, siis Lifa Air pakub intelligentsel tehnoloogial põhinevaid kvaliteetseid õhupuhasteid erineva suurusega siseruumidesse. Õhupuhasti mille abil puhastatakse siseõhk allergeensetest peenosakestest, ebameeldivatest lõhnadest, gaasilistest ainetest, viirustest ja muudest saasteainetest. Meilt leiate uusimad ja tõhusamad lahendused!

Õhupuhastajate juhtkontroller

ÕHUKVALITEEDI JUHTKONTROLLER

Sõltumatu seade õhukvaliteedi jälgimiseks ja reguleerimiseks. Lisaks sellele, et seade on osa õhupuhastist, saab seda kasutada ka iseseisva õhukvaliteedi mõõtjana. Kaasaegsed andurid annavad üksikasjalikku teavet saasteainete koguse kohta.
Teie teenistuses! Kõigil LIFA AIR  õhupuhastitel on kvaliteetne LIFAsmart ™ juhtseade. Lisaks saasteainete koguse mõõtmisele toimib juhtkontroller ka õhupuhastite juhtimiskeskusena.
Andurid
Osakeste andur
Täpne lasersensor mõõdab osakesi vahemikus 0,3 µm kuni 10 µm.
Formaldehüüdi / TVOC andur
Täiustatud elektrokeemiline mõõtmisandur lenduvate orgaaniliste ühendite taseme tarvis
CO2 andurid
See on õhupuhastite seas erakordne ja viib seadme uuele intelligentsuse tasemele.

Sisseehitatud jälgimine, intelligentne õhu puhastamine.
Suurepärane filtreerimise tase ja intelligentne käsuüksus moodustavad täiusliku paari. Nad reageerivad kohe, kui siseõhu kvaliteet muutub või kui aken on avatud. Nad tunnevad ära ka inimeste kohaloleku.Kaugjälgimise abil olete õhupuhasti toimimisega kursis alati ja kõikjal.
Paigaldades oma mobiiltelefonile rakenduse LIFAair, saate igal ajal kodus siseõhu kvaliteeti jälgida. Õhupuhasti saate täielikult juhtida ka rakenduse LIFAair kaudu.

Intelligentne juhtimine, pikem filtri kasutusiga.
LIFAsmart ™ säilitab väga kõrge õhukvaliteedi, ning välistab seadme liigsetest puhastamiskordadest. See pikendab filtri eluiga, säästab energiat ja hoiab mürataset võimalikult madalal.
Nutikate arvutuste toel vahetatakse filtrid alati õigeaegselt. Puuduvad ummistunud filtrid, garanteeritud puhastatud õhk.
LIFAsmart ™ näitab filtrite järelejäänud kasutusiga, mis põhineb kogutud saasteainete pideval jälgimisel. See väldib ummistunud filtreid ja liigseid filtrivahetusi.

Pikk kasutusiga koos sisseehitatud liitiumakuga.
Võtke oma LIFAsmart ™ seade kõikjale kaasa, et tagada õhu kvaliteet kodus, lasteaias, autos, kontoris või õues. Õhukvaliteeti saate kontrollida kõikjal!

Puhas siseõhk tõhusa ja stiilse Lifa Air õhupuhastiga - filtreerib standardsetes katsetingimustes peaaegu 100% viirustest!